top of page

Naše útulné apartmány

Kokořín Apartments jsou skvělou volbou pro páry i rodiny, kteří touží po komfortu a pohodlí. Každý apartmán je plně vybavenou domácností s vlastní kuchyní pro vaši nezávislost. Kromě toho nabízíme parkování zdarma a vnitřní vytápěný bazén se slanou vodou, aby váš pobyt byl ještě příjemnější. Naše lokalita v malebném Kokořínsku je ideální pro objevování krás přírody a kulturních památek. Pobyt u nás bude váš nezapomenutelný zážitek.

Apartmán
All In One

Náš útulný apartmán o rozloze 36m² je ideální pro rodiny i zamilované páry. Poskytuje plně vybavenou kuchyni a moderní sprchu pro pohodlný pobyt. S výhledem do zahrady vytváří klidné prostředí pro odpočinek. K tomu v ceně získáte přístup k vnitřnímu bazénu a parkování, aby váš pobyt byl ještě pohodlnější.

Apartmán
s jednou ložnicí

Vítejte v nadstandardním apartmánu s rozlohou 46 m², ideálním pro páry nebo malé rodiny. Objevte komfort samostatné ložnice, prostorné koupelny a plně vybavené kuchyně. V ceně ubytování je zahrnutý přístup k krytému bazénu a parkování, abyste si užili dokonalou relaxaci bez starostí.

Apartmán s
dvěma Ložnicemi

Vítáme vás v luxusním apartmánu o rozloze 53m² s dvěma samostatnými ložnicemi, perfektním pro rodiny s dětmi nebo pro dva páry. Užijte si plně vybavenou kuchyň a jako bonus v ceně máte k dispozici krytý bazén a parkování, abyste si mohli užít dokonalého odpočinku.

Mezonetový Apartmán
s jednou ložnicí