top of page

Co všechno u nás najdete?

Vítejte v Kokořín Apartments, kde se o vaše pohodlí a odpočinek postaráme naplno! Kromě vytápěného bazénu se slanou vodou, půjčovny elektrokol, posilovny a sauny nabízíme i širokou škálu dalších služeb.

Pronájem

Pronájem prostor

Pronajměte si celý náš objekt pro vaše speciální události! Naše prostorné společenské místnosti jsou ideální pro svatby a oslavy. Umožněte nám přispět k tomu, aby vaše událost byla nezapomenutelná. Kontaktujte nás a dovolte nám vytvořit pro vás prostředí plné elegance a radosti.

Pro bližší info klikněte na obrázek.

Bazén

Náš bazén

Přijďte se ponořit do našeho vytápěného bazénu s mořskou solí, který je pro vás zdarma při pobytu u nás! Bazén je vytápěný v rozsahu 24-26 stupňů nabízí prostornou plochu 55m² s maximální hloubkou 1,7 metru.

K odpočinku jsou připravena lehátka u vody, a abychom vaše chvíle ještě více zpestřili, můžete si užít audio ozvučení a zážitkové osvětlení pro dokonalou atmosféru. Těšíme se na vaši návštěvu v našem relaxačním ráji! Krytý bazén je zahrnut v ceně ubytování. Otevřený je od 8:00 do 22:00.

Sauna

Naše sauna

Přijďte si užít relaxaci a odpočinek v naší úžasné sauně! S dosahem teploty až 100 stupňů a kapacitou pro 6 osob je naše sauna ideálním místem pro osvěžení těla i mysli. Dopřejte si pocit uvolnění a relaxace ve společnosti blízkých či přátel a nechte se unášet atmosférou tepelného blahobytu. Užijte si okamžik odpočinku a pozvedněte svůj den na novou úroveň s naší skvělou saunou!

Gym

Naše posilovna

Posilovna je dočasně mimo provoz z důvodu přesouvání strojů. Brzy ji budete moct navštívit přímo v areálu ubytování. Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

DLC_1941-HDR_edited.jpg
Kola

Půjčte si elektrokolo!

U nás si můžete vychutnat okolní krajinu na elektrickém kole, které půjčujeme i s dětskou sedačkou pro vaše malé dobrodruhy. Navíc máme připravené stání na kola v pergole, abyste měli vaše kolo vždy po ruce pro objevování okolí! Přijďte si vychutnat cyklistiku s rodinou a prozkoumat krásy Kokořínska!

bottom of page